Türkiye Adası Owner'ı Uniq Xeno ile Röportajımız

Yıllardır ayakta dimdik durmayı başaran Türkiye adasının owner'ı Uniq Xeno ilk kez Dreamy Magazine'e konuştu !
Dreamy Magazin: Merhaba uniq ilk olarak bize kendinden bahsedermisin ?

Uniq Xeno:

Dreamy Magazin: Peki Türkiye adası hakkında konuşmak istiyorum. Nasıl yıllarca dimdik ayakta kaldı ve trafikte hep tavanda. Ayrıca yönetim de yok ona rağmen herşey yolunda. Nasıl başarabiliyorsun ?


Uniq Xeno: Türkiye'nin ayakta olmasi  buraya  gelenlerin sayesinde:) . Trafik  desen  isminden olmasi gerek  ve  her yeni  katilan Türk  bir nevbie evini arar burasıda öyle bir yer. Bu yuzden    ben  dimdik  tutmuyorum   Türkiye adasını buraya gelen giden tutuyor. yonetim  bolumunue gelince hiç o konuya girmiyeceğim yakinda   yonetim  koycam cunku.

Dreamy Magazin: Peki yakında yönetim geliyor müjdesini verebiliriz o zaman :) . Ama şuda bir gerçek,seninde büyük bir rolun var. Kimseye karışmıyorsun ve insanların eğlenmesi ve huzurlarının kaçmaması için elinden geleni yapıyorsun?

Uniq Xenosenin dedigin  gibi huzurları  kacmasin  diye  olan olaylara gore     kural   konuluor  ve zamanla   yenileri eklenior. bazı kurallar  sacmasapan  gelse bile.. (Bazılara)
ama turk  adasina  gelen   her cesit insan var     ve ister  istemez    bagzilari  kirilabilior  yonetimden  dolayi

Dreamy Magazin: Saçma sapan olduğunu sanmıyorum. Sonuçta o kurallar sayesinde insanlar Tr'de rahat

Uniq Xeno: Yok mesela  ufak  seyler. simdi    diyelim ki hamaset. adam din hakkinda konusuor diye    otekinler bozusuor. yada eskiden    ciplak gezmek yasakti, gogusleri  gozukmiyecekti, simdi bunu  mesela   gogus uclari olarak   serbeste getirdik, yani birine  gore  ciplak   otekine gore ciplak degil anlaminda. birde kufur yasak   var ''aq''  kufurdur ama  goz yumuldu daha sonra


 Dreamy Magazin: Çünkü herkesin ağzıne küfür sakız olmuş durumda. Bayanlar bile sürekli kullanıyor.


Uniq Xeno: Tamam kullanior ama    bunlar genelde   gencler. simdi aranizda  35 yas ustu bir adam   yada bayan olsun bunu kufur olarak   sayar yada lan kelimesi mishal onlara  gore  cok  ayip  bir kelimedir boyle birsey yazilsa  yani. Birsekilde beni anlamailari icin düşünün yani yüz çeşit insan geliyor.


 Dreamy Magazin: Türkiye ,İzmir, Ortaköy , Ankara Bursa bu adaların aylık ödemeleri çok ağır. Nasıl bunların altından kalkabiliyorsun ? Bir gelir kaynağın var mı Second Life'dan?

Uniq Xeno: gelir kaynağı  ise arsaları kiraya vererek sağlıyorum ve izmir'deki casino bölümünden ama giderlerin  bir cogu    kiradan  geri  aliorum. Ve gelir kaynağım bir yerden daha var ama onu açıklamak istemiyorum. Yani kısacası zarar etmiyorum.

 Dreamy Magazin: Peki Second Life hakkında düşüncelerin nelerdir ?


Uniq Xeno:  bir oyundur  ve  bu oyuna   kapilmamak lazim:) secondlife  sagliga  zararli bir oyundur    bir kismina     cunku bagimlilik yapior      ve bagzilari   icin    ufak  bir gelir kaynagi olabilior  yada  insan yapamadiklarini burada yapior    cunku    asiri derecede    her yonlu  bir  oyun. evlenen  ayrilanlari çok gordum bizzat bende yasadim zaten. bazen  asiri derecede  oyun bile olsa     cok uzulebilior insan. sadece oyunu bilerek  oynamak   gerek   yoksa  hersey   guzel.

Dreamy Magazin: Yani kısacası çok kaptırmamak gerekiyor.

Uniq Xeno: Evet. ticari  dalinda  caba  gosterseler  daha iyi olur  tabiki. birseyle  mesgul olan insan kolay  kolay  kavga etmez zaten

Dreamy Magazin: Tr adası üyelere özel oldu neden ?

Uniq Xeno:

Dreamy Magazin: Peki Dreamy Magazin hakkında düşüncelerin nedir ?

Uniq Xeno: klasini  dusurmeyen   insanlar satasmayan bir magazin    suana kadar  en  klas olan bir magazindir   turklerin arasinda. bu yuzden   basaralirlara  devam  etmelerini  dilerim   :)

Dreamy Magazin: Zaman ayırıp bizimle röportaj yaptığın için çok teşekkür ederiz uniq

Uniq Xeno : Ben teşekkür ederim başarılarınız devamını diliyorum.

0 yorum:

Yorum Gönder

Dreamy Magazin Yorum Denetleme